Kurumsal

Gelin sizleri balkan mutfağıyla tanıştıralım. Sizleri balkan mutfağının eşsiz lezzetlerini tatmaya davet ediyoruz.Köftesinden hamur işlerine, kahvesinden tatlısına tadına doyum olmayacak bu lezzet turuna sizde davetlisiniz. Pendik MarinTürk AVM ve Tuzla VIA Port Marina' da hizmetinizdeyiz.1974 yılından beri Boşnak mutfağının en güzel örneklerini sizlerle buluşturan Sandžak Balkan Mutfağı; kendinizi evinizde hissedeceğiniz o özel mekanlardan.

Güne denize karşı enfes bir kahvaltıyla başlamak isteyenler için, Sandžak Balkan Mutfağında kahvaltının yanı sıra taptaze Boşnak börekleriyle de misafirlerinin damağına hitap ediyor. Sandžak Balkan Mutfağı "pleskavica special"i ile Balkan mutfağının vazgeçilmezini size sunarken, yanında "soka" başta olmak üzere pirşuta ve zeytinyalı avyar gibi soğuk mezeleri de eksik etmiyor. Modern tasarımı ve geniş alanıyla oldukça ferah bir atmosfere sahip Sandžak Balkan Mutfağı, ailenizle, dostlarınızla ve tüm sevdiklerinizle sizi Balkan misafirperverliğiyle ağırlıyor. Damağınızı eşsiz ve farklı Balkan lezzetleriyle tatlandırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken masanızı ayırtmak!

1958 Yılında eski Yugoslavya' nın Sancak Bölgesi' nden göç eden Derviş Sancak Önderliğindeki Agoviç Ailesi' nin kurduğu Boşnak Restaurant' ı. Kurucu 1974 yılında Derviş Sancak' ın oğlu Fehim Sancak tarafından kurulmuştur. Şu anda restaurantı oğlu Adnan Sancak çalıştırmaktadır. Balkan mutfağıyla çalıştırılan restaurant saat 11:00 ile 24:00 arası hizmet vermektedir.